1. ročník studentsko/profesorského turnaje v badmintonu

Dne 17.2.2020 se konal badmintonový turnaj mezi studenty třetího ročníku bakalářského studia a profesory katedry chemie.

Po rychlé domluvě se sešlo celkem 9 lidí ve SC Ostrava v Komenského sadech. Všichni byli vybaveni raketami a připraveni se pobít o první místo!

Po příchodu na místo proběhlo krátké zopakování pravidel, rychlá instruktáž, kdo kam vlastně podává a rozdělení do dvojic. Týmy byly rozlosovány podle výkonu – tzn. vždy jeden slabší a jeden lepší.

Dvě hodiny na dvou kurtech, od bot se jen prášilo! Čtyřhry se hrály metodou každý s každým na dva sety, každý do jednadvaceti bodů. Některé hry byly vyrovnanější, některé méně. To ale neznamená, že by si někdo nezahrál. Každý se snažil, jak mohl a celý turnaj se vyvedl! Celkové umístění vypadalo takto:

Umístění Tým Počet bodů za vyhrané sety
1. místo doc. RNDr. Roman Maršálek, Ph.D. 8
2. místo doc. RNDr. Václav Slovák, Ph.D. a Jakub Výtisk 6
3. místo Kateřina Němcová a Michaela Ottová 4
4. místo Mgr. Gabriela Zelenková, Ph.D. a Eliška Moravcová 2
5. místo Veronika Tichavská a Antonie Nováková 0

Blahopřejeme vítězi, čest poraženým a těšíme se na příště, kdy nás bude třeba i o něco více! Sportu zdar!